Na vysokoškoláky a absolventy cílí 3. ročník akce Nakafe, jež proběhne 25. dubna v Praze, Brně a Frýdku-Místku. Šestnáct členů Asociace komunikačních agentur (AKA) otevře brány zájemcům v rámci akce, již loni navštívilo 500 zájemců o práci v komunikaci. Vstup je grátis, lze přijít od 17 či od 19 hodin. „Počet návštěvníků z loňska překonáme,“ předpokládá Marek Hlavica, výkonný šéf AKA.

Marcus & Art se stala členem CLC Alliance

Miroslav Deneš

Miroslav Deneš, partner a ředitel agentury Marcus & Art

Komunikační agentura Marcus & Art byla přijata za člena Crisis Litigation Communication Alliance. Mezinárodní aliance se zaměřuje se na speciální sofistikované PR, respektive na krizovou komunikaci a litigation, každou zemi v ní reprezentuje jediná vybraná agentura. Marcus & Art, kterou spoluvlastní Miroslav Deneš (51 %) a Daniel Plovajko (49 %), má kanceláře v Praze a Bratislavě a poskytuje služby v oblasti PR, krizové komunikace a digitálního marketingu, získala možnost zastoupení pro Česko i Slovensko. Z regionu střední a východní Evropy je přitom prvním členem aliance.

Sdružení sídlí v Londýně, zastoupení má v USA, Austrálii, Jižní Koreji, Singapuru, Německu, Rakousku, Francii a řadě dalších západoevropských zemí, díky své celosvětové působnosti může nabídnout své služby krizové komunikace i těm, jejichž kauzy přesahují hranice národních států a vyžadují úzkou mezinárodní spolupráci.