Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Marek Premus ředitelem oddělení lidských zdrojů v e-shopu Alza.cz

Marek Premus

Marek Premus

E-shop Alza.cz má od 1. června nového ředitele oddělení lidských zdrojů. Stal se jím Marek Premus, který ve funkci nahradí Ivetu Volfovou. Ta odchází do medicínské skupiny B. Braun. Premus se chce ve funkci zaměřit na rozvoj zaměstnanců a dobrou volbu při volbě těch nových.

„Iveta odvedla velký kus práce – nastavila základy moderního řízení HR v Alze, v její práci hodlám pokračovat. Věřím v moderní HR, které je maximálně propojeno s informačními technologiemi a byznysem společnosti,“ uvedl Marek Premus a dodal: „Prioritou bude zabezpečení vhodných kandidátů na volné pozice a kontinuální rozvoj zaměstnanců, na což klademe opravdu velký důraz.“

Premus do Alzy nastoupil před rokem a na stávající pozici se vypracoval z místa HR specialisty. „Marek se k této roli dopracoval svými výsledky zejména v oblasti zvýšení viditelnosti Alzy jako zaměstnavatele a ve využití analytických schopností nad HR daty. Úspěšně si vybudoval svůj pracovní tým a jeho energie a nadšení jsou přesně ty vlastnosti, které v Alze oceňujeme u zaměstnanců a hledáme u kandidátů,“ uvedla Iveta Volfová, odcházející HR ředitelka Alzy.