Ve čtvrtečním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

Mareš a Turek v kampani pro Blažka

Leoš Mareš na fotografii Jiřího Turka v kampani značky Blažek

Leoš Mareš na fotografii Jiřího Turka v kampani značky Blažek

Česká značka pánské módy Blažek najala pro propagaci své nové kolekce moderátora Leoše Mareše. Hlavním cílem je přivést do prodejen mladší zákazníky. S tím souvisí uvedení méně formálních modelů. Mareše ve svých oděvech Blažek použije v tiskové inzerci, newsletterech i na Facebooku.

Natočil s ním také klipy. Desetivteřinový sponzorský spot se bude na přelomu srpna a září vysílat v televizích Fanda a Nova Cinema. Dvouminutové video bude pak od začátku září k vidění na webu firmy, na Facebooku, na Youtube a také v bannerech na Nova.cz, Fanda.tv a TN.cz.

Kampaň fotografoval Jiří Turek (jeho dílem jsou mimo jiné titulní strany českého Forbesu), dělal na ní i režisér Jakub Jahn.