Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Marketing a komunikaci Expobank řídí Nováková

Nová šéfka marketingu Alena Nováková působí v bance od roku 2012.

Alena Nováková

Alena Nováková

Novou ředitelkou oddělení marketingu a komunikace Expobank CZ – dříve LBBW Bank – se stala Alena Nováková. Na starosti má celkovou strategii veškeré marketingové komunikace banky a řízení marketingového a komunikačního týmu.

Alena Nováková řídila před příchodem do bankovnictví čtyři roky jazykovou školu. Do Expobank nastoupila v roce 2012. Začínala v oddělení marketingu a komunikace, zejména na poli interní a mezibankovní cizojazyčné komunikace. Od roku 2014 se plně věnovala marketingu, organizaci klientských akcí a vypracovávání dlouhodobých plánů společenské odpovědnosti banky. Jako marketingová specialistka se aktivně podílela na přípravě komunikační strategie a správě dokumentů při převzetí banky LBBW Bank CZ bankou Expobank CZ.