Největší komunikační skupina světa WPP se do konce letoška zbaví jednorázových plastů - brček, kelímků, příborů, lahví. Po celém světě se to dotkne víc než 3.000 kanceláří agentur WPP. V nich navíc ulehčí recyklaci. Se začátkem letošního festivalu v Cannes to oznámil šéf skupiny Mark Read.

Marketing a obchod Kebooly pro Evropu řídí Turner

Jakub Turner

Jakub Turner

Marketingové aktivity tvůrce cloudové platformy na zpracování dat Keboola nově v Česku vede Jakub Turner, který se zároveň se stal obchodním ředitelem pro celý evropský kontinent. Pracuje tak v sídle v Praze a zároveň v londýnské pobočce. Kromě Prahy a Londýna má Keboola kanceláře ve Vancouveru, Singapuru a nově i v Chicagu.

“Problémy, které ambiciózní firmy řeší, jsou stejné v Praze, Římě i Londýně - jak řídit firmu pomocí čísel, kde efektivně optimalizovat, jak dostat na trh novou službu co nejrychleji,” vidí obchodní potenciál nový manažer.

Turner pracoval v Keboole dva roky jako customer success manager. Předtím strávil pět let v online marketingové agentuře Sun Marketing, z account managera se v ní vypracoval na pozici head of sales.