Po roce přestává vycházet zpravodajský web Liberecké zprávy, z finančních důvodů. „Mimořádně vysoký a stále stoupající zájem uživatelů se nám bohužel vlastní vinou nedaří inzertně přetavit do odpovídajících tržeb,“ informovali vydavatelé Jan Stránský a Tomáš Tesař. Začínali v lednu 2019.

Marketing a PR skupiny Accolade vede Kryńska

Dana Kryńska

Dana Kryńska

Investor do průmyslové infrastruktury Accolade hlásí, že jeho ředitelkou marketingu a PR je od ledna Dana Kryńska. Ta uplynulých 12 let pracovala pro správce investic Amundi Asset Management a Pioneer Investments. V Accolade bude zodpovědná za veškeré marketingové aktivity na tuzemském trhu i v Německu, Polsku a na Slovensku. V komunikaci se společně s agenturou AMI Communications bude starat o image firmy.

Vedle Amundi Kryńska v posledních letech také řídila sekci PR v Asociaci pro kapitálový trh. V minulosti zastávala manažerské pozice v PR agenturách Stance Communications a Crest Communications, kde se starala o finanční klienty. Zkušenosti získala v Komerční bance a Evropské bance pro obnovu a rozvoj, kde kariéru zahájila. Absolvovala marketingovou komunikaci na ekonomické fakultě Vysoké školy finanční a správní.