Marketing advokátů z Arrows posílí Kinská

Margarita Kinská

Margarita Kinská

Poradenská skupina Arrows, konkrétně její stejnojmenná advokátní kancelář přibrala do svého marketingového týmu na pozici relationship marketing manager Margaritu Kinskou. Ta se tak stává hlavním kontaktem pro vnější vztahy a propagaci. Přichází se zkušeností z firem jako Microsoft nebo AVG. Vystudovala diplomacii a politický marketing na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů v Praze.

„Máme před sebou řadu zajímavých projektů. Budeme pracovat na specializovaných platformách Rizikapolitika.cz a ULPU.cz. Kromě zlepšení povědomí o naší existenci na trhu a nových spokojených klientů chceme posunout tradiční vnímání právních služeb do éry digitálního světa a chování v něm,“ přibližuje.

Marketingový tým Arrows vede zakládající partner advokátní kanceláře Jakub Dohnal. Kromě Kinské, která zodpovídá za propagaci a obchodní rozvoj, jsou v týmu Andrea Slaninová (stará se o brand a interní marketing skupiny Arrows Advisory Group) a Lenka Řehořová (jako executive director řídí propagaci mezinárodních aktivit v Arrows International).