Seznam Zprávy se uvedly v nové podobě. Web chce posílit investigativu, sekci o byznysukomentáře. „V internetovém prostředí chceme být tím, čím bývaly ve zlaté éře tradiční, nezávislé noviny,“ prohlašuje šéfredaktor Jiří Kubík. V redakci dělá přes 70 lidí, včetně externistů. 

Marketing ASB Group doplnil Roškanin z Axy

Michal Roškanin

Michal Roškanin

Na pozici marketing & PR specialist nastoupil do ASB Group Michal Roškanin. Rozšiřuje současný tým marketingu a PR poradenské společnosti v oblasti účetních, daňových, korporátních, mzdových a transakčních služeb, která působí v Česku, Polsku, Slovensku a Maďarsku. Bude mít na starosti hlavně podporu marketingových aktivit, vztahy s médii a projekty externí i interní komunikace firmy v Česku, na Slovensku a v Maďarsku. Obchodní rozvoj a marketing v ASB Group řídí Dan Ledvinka.

Roškanin před nástupem do ASB Group působil v pojišťovně AXA Assistance, kde měl na starosti marketing a komunikaci. Předchozí marketingové zkušenosti získal ve W.A.G. Payment Solutions, Čepru a v pojišťovně NN. V minulosti působil rovněž jako redaktor a šéfredaktor v B2B médiích ve vydavatelstvích Economia a Atoz.