Po roce přestává vycházet zpravodajský web Liberecké zprávy, z finančních důvodů. „Mimořádně vysoký a stále stoupající zájem uživatelů se nám bohužel vlastní vinou nedaří inzertně přetavit do odpovídajících tržeb,“ informovali vydavatelé Jan Stránský a Tomáš Tesař. Začínali v lednu 2019.

Marketing Astrosatu převzala Brunclíková. Behinová publisherkou Glancu a Gurmetu

Časopisová divize koncernu Vltava-Labe-Press slibuje nové projekty.

Začátkem roku nastoupila na pozici ředitelky marketingu vydavatelství Astrosat Andrea Brunclíková, předtím přes deset let seniorní marketingová manažerka konkurenční Sanomy. Předtím dělala v marketingové agentuře InterCom a PR manažerka v barrandovských filmových studiích. V Astrosatu má posílit strategické plánování, marketingovou komunikaci a vývoj nových projektů.

Andrea Brunclíková

Andrea Brunclíková

Dále od 16. ledna pracuje ve funkci junior publisherky časopisů Glanc a Gurmet Markéta Behinová, dosavadní šéfredaktorka Glancu - tou zůstává dál. Behinová se v oblasti médii pohybuje dvanáct let, dřív dělala ve vydavatelstvích Stratosféra a Mladá fronta.

Markéta Behinová

Markéta Behinová

Astrosat naopak přišel o publisherku netelevizních časopisů Kateřinu Šmálkovou, která k 1. únoru nastoupila do vydavatelství Bauer Media Praha, jako publisherka bývalých titulů Stratosféry koupené Bauerem.