V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Marketing BeWooden řídí Ivan, Babinec neodchází

Radim Ivan

Radim Ivan

Beskydský výrobce dřevěných módních doplňků BeWooden oznámil nového ředitele marketingu. Je jím Radim Ivan, který poslední tři roky působil jako marketingový stratég v agentuře Better. Nahradí Patrika Babince, spoluzakladatele firmy, který se má dál věnovat dílčím projektům. Chce se rovněž víc zaměřit na svůj nový projekt Skladon, který zajišťuje outsourcing logistiky pro e-shopy a další projekty v e-commerce.

Ivan vystudoval politickou a kulturní geografii. Působil ve startupu Saphirio a ve vlastním projektu Bartoon. Mezi jeho klienty patřily Hanácká vodka, Medesa, Anacot Capital a LevitPen. Dál vedl kampaň do senátu nezávislé kandidátky Zdenky Němečkové Crkvenjaš. Značku BeWooden chce mimo jiné zviditelnit v offline světě.