Marketing Bonami.cz řídí Tereza Kučerová, péči o zákazníky Zdeněk Čech

E-shop s bytovými doplňky a nábytkem Bonami.cz má novou vedoucí marketingu, kterou je od 1. června Tereza Kučerová. Ta nahrazuje Zuzanu Mandincovou, která se posouvá na pozici business developer. Druhou posilou je Zdeněk Čech, který má od května na starosti novou firemní pozici péče o zákazníky. Posílením managementu Bonami reaguje na rychlý růst firmy.

Tereza Kučerová - vedoucí marketingu Bonami.cz

Tereza Kučerová - vedoucí marketingu Bonami.cz

Do Bonami přichází Kučerová z Bistro Agency, v minulosti pracovala například na rebrandingu a digitálních řešeních pro Moneta Money Bank, Hartmann-rico, LG a dalších. „V Bonami povedu celý marketing, výkonnostní i nevýkonnostní, a mým hlavním úkolem bude budovat značku a její povědomí na všech trzích,” vysvětluje.

Zdeněk Čech povede sekci péče o zákazníky

Zdeněk Čech povede sekci péče o zákazníky

Zdeněk Čech se v minulosti staral o zákaznickou péči například v Mall Group nebo v Notino, kde měl pod sebou zákaznické služby pro 14 zemí včetně USA. S nastavením péče o zákazníky pomáhal také v Rohlik.cz. V Bonami bude mít na starosti zlepšení zákaznické zkušenosti napříč celou firmou, tedy od příchodu nakupujícího na web až po doručení balíčku. Tým Bonami v současné době čítá 100 lidí a vzhledem ke stabilnímu růstu i nadále plánuje nabírat další posily.