Na vysokoškoláky a absolventy cílí 3. ročník akce Nakafe, jež proběhne 25. dubna v Praze, Brně a Frýdku-Místku. Šestnáct členů Asociace komunikačních agentur (AKA) otevře brány zájemcům v rámci akce, již loni navštívilo 500 zájemců o práci v komunikaci. Vstup je grátis, lze přijít od 17 či od 19 hodin. „Počet návštěvníků z loňska překonáme,“ předpokládá Marek Hlavica, výkonný šéf AKA.

Marketing Coca-Coly v Česku řídí Bronislava Auf

Výrobce a distributor nápojů Coca-Cola HBC Česko a Slovensko má od ledna novou ředitelku marketingu, stala se jí Bronislava Auf. Pozice marketingového ředitele byla delší dobu neobsazená, dočasně zastával jí obchodní ředitel Coca-Cola HBS Jan Říha. Finančním ředitelem se nově stal Pantazis Delkis, ve funkci nahradil Grainne Moynihan, která se vrací zpět do Irska.

Bronislava Auf

Bronislava Auf

Auf do Coca-Cola HBC Česko a Slovensko přichází z firmy Japan Tobacco International, kde mimo jiné zastávala pozici manažerky tržní strategie a následně marketingové ředitelky pro Maďarsko.

Pantazis Delkis

Pantazis Delkis

Delkis přichází řídit finance do české a slovenské Coca-Coly HBC ze švýcarské divize Coca-Coly. Ve firmě Coca-Cola působí od roku 2008, kariéru zde postupně rozvíjel na finančních pozicích v Řecku nebo v Polsku. Před nástupem do skupiny Coca-Cola HBC pracoval Delkis pro poradenskou auditorskou firmu PwC a pro Halcor Metal Works.