Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Marketing CPI vede Taschner, Burian dál v PR

Karel Taschner

Karel Taschner

Novým ředitelem marketingu a PR realitní skupiny CPI Property Group je Karel Taschner. Mezi jeho hlavní kompetence bude patřit interní a externí komunikace, marketingová komunikace a PR. Jan Burian, který tým vedl dosud, se na pozici manažera PR bude dál věnovat speciálním projektům korporátní komunikace.

Před příchodem do CPI působil Taschner jako senior PR manager v Huawei. Předtím tři roky řídil komunikaci Amazonu od jejího vstupu do Polska, Česka a Slovenska a osm let vedl externí komunikaci v Hewlett-Packard. Absolvoval Technickou univerzitu v Liberci.