Marketing Festival proběhne online, začátkem léta

Marketing Festival

Marketing Festival měl i letos proběhnout v pražském Kongresovém centru

Výroční konference Marketing Festival se letos vinou opatření pro pandemii koronaviru odsouvá do virtuálního prostředí a zároveň na pozdější termín. Původně měla proběhnout v pátek 24. dubna v pražském Kongresovém centru, stejně jako loni. Teď dostává podobu předtočených přednášek hlavních řečníků, které by se měly vysílat začátkem července. Informoval o tom organizátor konference Jindřich Fáborský. Výroční akci pořádá od roku 2013.

„Všechna místa, kde se naši řečníci momentálně nacházejí, patří k těm nejpostiženějším na světě, proto plánujeme opatrně a s vědomím toho, že se situace může velmi rychle změnit. Ale zároveň očekáváme, že by natáčení mohla proběhnout už ke konci května, následována zhruba měsíční postprodukcí. Tak, abychom se všichni na začátku letních prázdnin mohli ponořit do studia a diskutovat s řečníky,“ přibližuje Fáborský.

Ten zároveň ohlásil, že z rozhovorů, které s řečníky vedli autoři dokumentu Making a Marketer, budou nyní po jednom celé k dispozici na YouTube. Dokument vznikl jako upoutávka na letošní ročník Marketing Festivalu. První bylo vydáno interview s Tomem Goodwinem, následovat mají Les BinetPeter Field.