V dnešním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

Marketing Pet Center řídí Ema Matějů

Ema Matějů

Ema Matějů

Prodejce chovatelských potřeb s působností v Česku a na Slovensku Pet Center má novou marketingovou ředitelku. Stala se jí Ema Matějů, která dosud šéfovala marketingu u stavební firmy Haas Fertigbau. Matějů v minulosti deset let pracovala také v marketingu Hornbachu a v Rodinných domech Rýmařov, dva roky rovněž strávila ve skupině Internet Retail. Matějů střídá Kateřinu Holnovou, která přešla na tutéž pozici do IdeaSense.

První prodejna Pet Center vznikla před sedmnácti lety, v roce 2000. V současné době má po celém Česku a Slovensku přes 150 poboček, nejnovější byly se otevřely letos na podzim v Banské Bystrici a v Písku. Loni v létě byl spuštěn e-shop pro obě země. Od letošního března firma provozuje psí salon v Horních Počernicích.