Česká mutace otevřené online encyklopedie Wikipedia je dnes vypnutá na protest proti chystané celoevropské reformě autorského práva. Nově pojatá ochrana práv se nemá dotknout přímo Wikipedie, podle editorů ale výrazně omezí dostupnost zdrojů, z nichž čerpají. Kampaň jede i Uložto.

Marketing Scanie přebírají Polachová a Vulganová

Romana Polachová

Romana Polachová

Marketingový tým společnosti Scania pro region sestávající z Česka, Slovenska a Maďarska má od ledna dvě nové tváře. Romana Polachová nastoupila na pozici marketing coordinator pro Česko, z níž po 15 letech odešla do penze Vladimíra Ritz-Radlinská. Polachová bude mít na starosti veškeré eventy, tiskoviny, marketingovou podporu prodeje a služeb a printovou reklamu. Přichází z centrály Škoda Auto, kde působila poslední dva roky jako specialistka mezinárodního marketingu.

Martina Vulganová

Martina Vulganová

Jakuba Kvasničku pak na pozici digital marketing coordinator pro Česko a Slovensko vystřídala Martina Vulganová. Ta do Scanie přišla ze Samsung Electronics Czech and Slovak, kde čtyři a půl roku zodpovídala za digitální marketing pro Česko a Slovensko. Ve Scanii bude zodpovědná za správu webových stránek, sociálních médií a také firemního intranetu.