Na reklamním festivalu v Cannes se rozběhlo mezinárodní klání mladých kreativců Young Lions, vítězů z jednotlivých zemí, včetně českých mladých lvů. Brief za sebou už má kategorie Print, proběhl v neděli. Barbora a Artiom z Triadu popsali, jaký inzerát mají vyrobit pro WWF, podívejte.

Marketing Scanie přebírají Polachová a Vulganová

Romana Polachová

Romana Polachová

Marketingový tým společnosti Scania pro region sestávající z Česka, Slovenska a Maďarska má od ledna dvě nové tváře. Romana Polachová nastoupila na pozici marketing coordinator pro Česko, z níž po 15 letech odešla do penze Vladimíra Ritz-Radlinská. Polachová bude mít na starosti veškeré eventy, tiskoviny, marketingovou podporu prodeje a služeb a printovou reklamu. Přichází z centrály Škoda Auto, kde působila poslední dva roky jako specialistka mezinárodního marketingu.

Martina Vulganová

Martina Vulganová

Jakuba Kvasničku pak na pozici digital marketing coordinator pro Česko a Slovensko vystřídala Martina Vulganová. Ta do Scanie přišla ze Samsung Electronics Czech and Slovak, kde čtyři a půl roku zodpovídala za digitální marketing pro Česko a Slovensko. Ve Scanii bude zodpovědná za správu webových stránek, sociálních médií a také firemního intranetu.