Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Marketing Strv zastane Komora, Šemelák se zaměří na strategie

Martin Komora

Martin Komora

Vývojářská firma Strv pokračuje v rozšiřování týmu na pozicích, které hrají klíčovou roli v rozvoji obchodních aktivit ve Spojených státech. Jako marketingový ředitel nastupuje Martin Komora. Milan Šemelák, který se k Strv připojil loni na podzim, se soustředí na strategický rozvoj společnosti a tvorbu strategií pro její klienty.

Komora přichází z e-shopu Zoot, kde naposled pracoval jako international marketing director. V minulosti strávil osm let v kreativních agenturách, později se jako project director Hello Slovakia podílel na marketingových aktivitách klientů Absolut Vodka, Jameson Irish Whiskey, Havana Club či Becherovka Original. Spoluzaložil Ponk Coworking ve slovenské Nitře a od února 2016 měl na pozici senior marketing managera u operátora O2 Czech Republic na starosti řízení komunikace segmentu mobilních služeb a prodeje mobilních telefonů.