Ze zájemců o členství v Radě ČT vystoupili ve čtvrtek před poslanci nejvýrazněji Vlastimil Venclík a Tomáš Němeček. Rozhodovat se ale samozřejmě nebude jen podle kvality vystoupení při veřejném slyšení, kandidátům ostatně z osmnáctičlenného volebního výboru naslouchala vesměs jen pětice poslanců – Golasowská (KDU-ČSL), HolomčíkMartínek (Piráti), Juchelka (ANO) a Španěl (SPD). Mohli se ovšem spolehnout na aktivistu Jana Šinágla, který se kandidátů ptal s nimi.

Marketing Tiscali vede Fejk z Isobaru

Po šesti letech Fejk opustil digitální agenturu Aegisu.

Michal Fejk

Michal Fejk

Ředitelem marketingu a PR internetového vydavatelství Tiscali Media je Michal Fejk. Kromě podpory prodejů a webů Tiscali Media se má starat i o marketing agentur Performio a Arbomedia téže skupiny. Fejk od roku 2001 dělal v komunikační skupině Dentsu Aegis, od roku 2008 vedl její digitální agenturu Isobar, odešel z ní po vzájemné dohodě v dubnu 2014.

Z Isobaru se nedávno vydělila divize výkonnostního marketingu pod novou značku iProspect a její řízení převzal Jan Svátek. Isobar se nyní zaměřuje se na sociální sítě a obsah, vede ho Aleš Klika.