Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Marketing záchranky Falck vede Matúšová

Jana Galera Matúšová střídá Janu Mračnovou ve funkci marketingové ředitelky Falcku.

Jana Galera Matúšová

Jana Galera Matúšová

Za marketingové a PR aktivity dopravní zdravotní služby Falck v Česku, na Slovensku a v Rumunsku zodpovídá od 1. ledna nová ředitelka odboru marketingu a PR Jana Galera Matúšová. Ve funkci nahrazuje Janu Mračnovou, která se v rámci skupiny Falck na Slovensku podílela na vzniku neziskové organizácie Falck a od ledna se stala její výkonnou ředitelkou.

Úkolem Matúšové bude šířit povědomí o značce Falck nejen jako záchranky, ale představit i další její činnosti, například síť poliklinik a rehabilitačních center, pracovní zdravotní službu, kursy první pomoci a průmyslovou ochranu podniků. 

Matúšová v minulosti působila v oblasti marketingové komunikace na českém i slovenském trhu. Pracovala například pro značky UniCredit Bank, Marks & Spencer, Sazka a na českém trhu se podílela na budování značky virtuálního mobilního operátora Lama mobile. Naposledy působila ve Sberbank. 

Jana Mračnová

Jana Mračnová

Mračnová působí ve skupině Falck od jejího vstupu na český, slovenský a rumunský trh. Kromě vedení marketingu a PR rozšířila produktové portfolio skupiny Falck na Slovensku o síť rehabilitačních center pro děti a dospělé.

Mezinárodní zdravotní služba Falck působí v Česku od roku 2014, kdy se její součástí stala česká dopravní záchranná služba Baukomplex. V současnosti funguje v okresech Havlíčkův Brod a Benešov a dále v Chotěboři, ve Světlé nad Sázavou, v Ledči, v Kutné Hoře, v Uhlířských Janovicích, ve Zruči a od 1. dubna 2016 v Chebu a v Aši.