V dnešním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

Marketingu IdeaSense šéfuje Holnová z Pet Center

Kateřina Holnová

Kateřina Holnová

Do firmy IdeaSense Rudolfa Čiháka a Kateřiny Ailové, která pracuje na inovacích pro jiné firmy, přichází dva noví manažeři. Marketingovou ředitelkou bude Kateřina Holnová, která dřív působila jako šéfka marketingu v síti Pet Center. Kromě marketingových aktivit bude mít Holnová na starosti také řízení startupů a firem vzniklých právě pod záštitou IdeaSense.

Marek Jirásek

Marek Jirásek

Na místo provozního ředitele nastupuje Marek Jirásek, jenž dosud pracoval pro výzkumnou agenturu Kantar TNS. Jirásek bude zajišťovat chod všech provozních záležitostí a fungovat zároveň jako spojka mezi obchodním oddělením a marketingem.