Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

MarketUp vzal na projekty Plechatého a Cikánka

Josef Plechatý

Josef Plechatý

Digitální agentura MarketUp rozšířila své realizační oddělení o dva muže, jako projektoví manažeři nastoupili Josef Plechatý a Lukáš Cikánek. Plechatý dřív tři roky pracoval ve Varšavě pro Google a měl na starosti partnerské agentury, jeho hlavním úkolem bylo jim pomáhat v rozvoji byznysu. V MarketUp má na starosti klienty, jako jsou Leifheit či Madeta, pracoval také na online kampani operní pěvkyně Magdaleny Kožené.

Lukáš Cikánek

Lukáš Cikánek

Cikánek začínal v Seznamu na pozici specialisty na PPC. Pak přešel na stranu klienta do Finfastu na pozici manažera pro digitální marketing. Nejvíce zkušeností nasbíral v Aholdu, kde měl na starosti digitální komunikaci pro celou síť prodejen Albert. Teď pracuje pro klienty Billa, A3 Sport či Vitana.