Pavle Holcové, spolupracovnici zavražděného žurnalisty Jána Kuciaka, slovenští kriminalisté při osm hodin trvajícím výslechu zabavili mobil i s daty k dalším citlivým případům, jež s Kuciakem nesouvisejí, píše Sme. Novinářka odmítla poskytnout k mobilu kódy, policisté se je pokusí prolomit. „Enormní zájem měli na tom, abych jim řekla, co vím o slovenských podvodech na DPH a podnikání Mariána Kočnera. Když jsem jim odpověděla, že jsem se tím nezabývala a detaily k těmto případům nemám, nevěřili mi,“ řekla Holcová ČTK. Pak výslech popsala blíž. Český Nadační fond nezávislé žurnalistiky žádá, aby policie okamžitě telefon Holcové vrátila.

Maršíkovu agenturu FleishmanHillard řídí Pavlík

Český tým FleishmanHillard

Český tým FleishmanHillard

Tržby české pobočky FleishmanHillard hlásí za loňský rok 2017 tržby 43 milionů Kč, meziročně o víc než 20 % víc. Posílil i agenturní tým, který dnes čítá přes 30 lidí. V souvislosti také s novými plány do budoucna posiluje komunikační firma své vedení. Novým výkonným ředitelem se stal Roman Pavlík, který v posledních letech z pozice obchodního ředitele zodpovídal za rozvoj nového byznysu a akvizici nových klientů. Ředitelkou klientských služeb byla jmenována Lenka Karlíková. Zúročí tak své desetileté zkušenosti s řízením nejvýznamnějších tuzemských i mezinárodních klientů napříč agenturou.

„Loňský rok byl pro nás jedním z nejúspěšnějších v dosavadní dvacetileté historii firmy. Umožnilo nám to posílit náš vlastní tým, a to jak na úrovni managementu, tak i v jednotlivých odděleních, od médií až po video produkci,“ říká Radek Maršík, majitel a dlouholetý ředitel firmy, který se posouvá na pozici managing partnera zodpovědného za strategické směřování firmy, spolupráci s ostatními pobočkami v rámci sítě FleishmanHillard a Omnicom Group, inovace a rozvoj služeb.

FleishmanHillard se na českém trhu stará o komunikaci více než 30 značek. Kromě dlouholetých klientů jako EY, Nestlé, P&G, Lenovo, Mölnlycke, Sapeli nebo UniCredit Bank začala agentura loni pracovat pro Amazon, O2, Rossmann či Knihy Dobrovský.