Seznam Zprávy se uvedly v nové podobě. Web chce posílit investigativu, sekci o byznysukomentáře. „V internetovém prostředí chceme být tím, čím bývaly ve zlaté éře tradiční, nezávislé noviny,“ prohlašuje šéfredaktor Jiří Kubík. V redakci dělá přes 70 lidí, včetně externistů. 

Marta Šťastná přichází do CBRE řídit obchodní rozvoj

Marta Šťastná

Marta Šťastná

Na pozici business development director přichází do realitně-poradenské společnosti CBRE Marta Šťastná. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti obchodu a marketingu, převážně v oblasti nemovitostí a developmentu. Pracovala pro dvě mezinárodní projekční a stavebně-manažerské společnosti – pro PM Group, které pomáhala vstoupit na český a slovenský trh, a ještě předtím jako ředitelka pro rozvoj obchodu a marketingu pro Bovis Lend Lease. Dlouhodobě zastupuje společnosti v různých asociacích a obchodních komorách.

Příchod Šťastné do CBRE koresponduje s novou organizační strukturou společnosti, která by měla líp reflektovat na potřeby klientů i požadavky trhu. Nese s sebou rovněž novou strategii služeb napříč všemi hlavními sektory. Šťastná bude zodpovídat za rozvoj ve všech liniích služeb především v sektoru průmyslu a logistiky.