Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Marta Šťastná přichází do CBRE řídit obchodní rozvoj

Marta Šťastná

Marta Šťastná

Na pozici business development director přichází do realitně-poradenské společnosti CBRE Marta Šťastná. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti obchodu a marketingu, převážně v oblasti nemovitostí a developmentu. Pracovala pro dvě mezinárodní projekční a stavebně-manažerské společnosti – pro PM Group, které pomáhala vstoupit na český a slovenský trh, a ještě předtím jako ředitelka pro rozvoj obchodu a marketingu pro Bovis Lend Lease. Dlouhodobě zastupuje společnosti v různých asociacích a obchodních komorách.

Příchod Šťastné do CBRE koresponduje s novou organizační strukturou společnosti, která by měla líp reflektovat na potřeby klientů i požadavky trhu. Nese s sebou rovněž novou strategii služeb napříč všemi hlavními sektory. Šťastná bude zodpovídat za rozvoj ve všech liniích služeb především v sektoru průmyslu a logistiky.