Martin Jaroš opět odchází z T-Mobilu, jde pracovat do Kataru

Šéf marketingové komunikace mobilního operátora v kampaních pracoval s Chuckem Norrisem, Jakubem Kohákem, Vojtěchem Kotkem, Lukášem Pavláskem či Boleslavem Polívkou.

Otec Zadara Volaniče Martin Jaroš (zcela vpravo) je váženým hostem Reklamních katoven, které každý měsíc pořádá Médiář.cz v centru Prahy

Otec Zadara Volaniče Martin Jaroš (zcela vpravo) je váženým hostem Reklamních katoven, které každý měsíc pořádá Médiář.cz v centru Prahy. Zleva David Brada, Ondřej Aust, Tomáš Belko, Marek Prchal

Další odchod od mobilního operátora T-Mobile ohlásil Martin Jaroš, jeho dosavadní ředitel marketingové komunikace. „Oficiálně končím 31. ledna,“ napsal dnes na svůj blog. Po dvou a půl letech práce pro tuzemskou pobočku T-Mobilu odchází pracovat do Kataru, k tamnímu operátorovi Qtel.

„Jsem tam Senior Director něčeho, ale to není důležitý. Samozřejmě jsou tu dobrý peníze – asi čtyřikrát větší než doma a k tomu větší bonus a akcie, takže máme spočítáno, že když tu vydržíme šest let (což my nevydržíme), vyjde to líp než být v T-Mobilu do důchodu. Což znamená, že bych od věku 42 let mohl dělat práci už jen pro radost, ne z musu. A to já bych dělal rád,“ píše Jaroš.

Z českého T-Mobilu odcházel už koncem roku 2011, tehdy měl jít do Digicel Pacific, do oblasti Karibiku a střední Ameriky. Kvůli tamější nejisté bezpečnostní situaci nakonec zůstal v Česku.

Pro český T-Mobile Jaroš společně s agenturou Saatchi & Saatchi pracoval s Chuckem Norrisem, Jakubem Kohákem, Vojtěchem Kotkem, Lukášem Pavláskem či Boleslavem Polívkou.

Sdílejte