Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Matka a dcera Sáblíkovy v kampani Procter & Gamble k hrám v Soči

Rychloobrátkový gigant opět v místě olympiády otevře rodinný dům, matkám některých olympioniků umožní sledovat v Soči jejich děti.

Eva a Martina Sáblíkovy v kampani Procter & Gamble

Eva a Martina Sáblíkovy v kampani Procter & Gamble

Světový partner olympijských her, globální producent rychloobrátkového zboží Procter & Gamble uvedl před nadcházející zimní olympiádou v ruském Soči pokračování své dlouhodobé kampaně vyzdvihující matky sportovců. Nový, dvouminutový film Pomozte jim se zvednout (Pick Them Back Up) se bude šířit přes internet.

Jeho zkrácená verze poběží jako televizní reklama ve víc než dvaceti zemích světa. Kampaň probíhá rovněž přímo ve dvou milionech maloobchodních prodejen, v níž budou výrobky a značkové stojany s tématikou olympiády.

Záběry doprovází hudba italského skladatele Lodovica Einaudiho, který složil doprovod také k předchozímu spotu Procter & Gamble Nejlepší práce (Best Job), uvedenému k letní olympiádě 2012 v Londýně. U něj korporace udává celkem 19 milionů internetových zhlédnutí.

Oba klipy jsou součástí dlouhodobé kampaně Procter & Gamble Děkuji, maminko (Thank you Mom). V ní rychloobrátkový gigant propaguje řadu svých značek zboží denní potřeby (namátkou Always, Ambi Pur, Ariel, Bounty, Duracell, Gillette, Head & Shoulders, Jar, Lenor, Max Factor, Oral-B, Pampers, Pantene či třeba Wella) prostřednictvím příběhů začínajících sportovců, jejímiž první a nejvěrnějšími fanoušky jsou právě matky.

V Soči - stejně jako předtím v Londýně - Procter & Gamble zpřístupní tzv. Rodinný dům (Family Home), v němž budou po dobu her nabízet přes tisíc kosmetických a kadeřnických služeb, konkrétně třeba značka Pampers poskytne přebalovací služby pro rodiny s malými dětmi.

A na náklady společnosti přicestují do Soči matky některých olympioniků, které by takovou možnost jinak neměly. Mezi nimi je Eva Sáblíková, matka několikanásobné olympijské vítězky Martiny Sáblíkové.

Eva Sáblíková v kampani Procter & Gamble

Eva Sáblíková v kampani Procter & Gamble