Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Maurerův Výběr Grand Restaurant vyšel jako mobilní aplikace pro iPhone

Aplikaci navrhla a dodala agentura Motion.

Známý český gurmán Pavel Maurer spustil v rámci svého projektu Výběr Grand restaurant mobilní aplikaci pro telefony iPhone.

Obsahuje kompletní seznam všech restaurací včetně jejich profilů a aktuálních hodnocení. Lze filtrovat dle krajů, typů kuchyně a vlastností. Zároveň uživateli umožňuje registraci a okamžité hodnocení a komentáře kvality restaurace přímo z telefonu.

Aplikace zároveň nabízí žebříčky nejlepších restaurací absolutně a v kategoriích jídlo, obsluha, interiér a dle expertů. Součástí aplikace jsou mapy, díky nimž lze vyhledat nejbližší restaurace k poloze uživatele.

„Hodnotitelé nezávislého průvodce Maurerův výběr Grand Restaurant mohou nyní konečně posílat své ‚jedničky‘ i ‚koule‘ nejlepším i nejstrašlivějším restauracím v ČR okamžitě. Hodnocení tedy může proběhnout písemně na papírové vyplňovačce – pro starší a konzervativnější – nebo ‚online‘ na webu a mobilu pro ‚generation next‘,“ podotkl Pavel Maurer.

Aplikaci navrhla a dodala agentura Motion.

Žebříček

Detail restaurace