Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

mBank si na sociální sítě vybrala Manage Social

Agentura ze skupiny Ewing zajistí komunikaci a tvorbu obsahu pro sociální sítě české i slovenské pobočky internetové banky.

Česká pobočka polské banky fungující výhradně přes internet mBank sáhla v tendru na agenturu pro komunikaci na sociálních sítích po Manage Social. Do výběrového řízení bylo pozváno celkem osm agentur, ve finále se utkaly tři – kromě Manage Social ještě Isobar a Pria. Vítězná agentura bude pracovat pro českou i pro slovenskou pobočku mBank.

Banka si dosud komunikaci na sociálních sítích zajišťovala interně. „Na oblast tvorby obsahu a komunikace se zákazníky se nyní chceme intenzivněji zaměřit a komunikaci prostřednictvím sociálních médií výrazně posílit,“ uvedla ředitelka marketingu mBank pro Českou republiku a Slovensko Kristina Lenkova.

Manage Social je součástí Ewing Group, ta ji ovládá z 51 %, zbylých 49 % vlastní Jakub Hrabovský. Do sítě patří i Ewing PR nebo reklamní agentura BeefBrothers.