Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

McShakespeare posílila Macků

Bývalá textařka DDB přešla do agentury zaměřené na content marketing.

Iva Macků

Iva Macků

Novou kreativní ředitelkou agentury McShakespeare se stala Iva Macků, která naposledy působila jako textařka agentury DDB. Iva Macků zahájila svou kariéru v oblasti reklamního copywritingu v pražské agentuře Mark BBDO, poté pracovala v Saatchi & Saatchi a naposledy v DDB, kde se starala o kampaně McDonald’s.

McShakespeare působí jako lokální agentura zaměřená na content marketing. Jejími spolumajiteli jsou David Shorf, bývalý zástupce šéfredaktora Lidových novin v letech 2000 až 2010, marketingový specialista Tomáš Hrivnák, zakladatel agentury Hrivnak a školy reklamního psaní Hrivnak Akademie, a Radim Jung, který dřív působil v různých funkcích agentury Ewing Public Relations a vedl její slovenské zastoupení.