V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Media Bohemia dokupuje Hitrádio Vysočina

Rozhlasová skupina Media Bohemia Daniela Sedláčka se může stát 100% vlastníkem společnosti František Vostál, která provozuje Hitrádio Vysočina. Se změnou na své aktuální schůzi souhlasil regulátor, rada pro vysílání. Zbývajících 30 % teď může Media Bohemia dokoupit od dosavadního majitele tohoto podílu Petra Dvořáka (s generálním ředitelem ČT je to shoda jmen), bývalého majitele stanic Blaník či City. Ten tak postupně skupině odprodal 50% podíl, který před dvěma lety kupoval od Františka a Kristýny Vostálových.

Aktuální síť Hitrádií

Aktuální síť Hitrádií

Media Bohemia tak zkompletovala vlastnictví celé programové rodiny svých Hitrádií - licence na ně drží přímo nebo přes výhradně vlastněné dceřiné firmy. Rodinu Hitrádií momentálně tvoří stanice s přídomkem City Praha, City Brno, FM, FM Plus, FM Crystal, Orion, Magic, Faktor, Dragon a právě Vysočina. Navíc hudební profil sítě Hitrádií může omladit s cílem oslovit nové posluchače hlavně ve věku 20 až 39 let. Rada v tomto smyslu posvětila změny licenční podmínky Hitrádií FM, FM Crystal, Orion a Faktor. Ta tak mohou místo hudby 80. let postoupit k hudbě od 90. let po současnost.