Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Hofhanzl končí, MEC vede Šimůnek pod Živicou

Ondřej Šimůnek obsadí novou funkci výkonného ředitele. Marek Hofhanzl v předchozí funkci ředitele mediálky MEC pro Česko skončí.

Ondřej Šimůnek (vlevo) a Daniel Živica

Ondřej Šimůnek (vlevo) a Daniel Živica

Mediální agentura MEC Česká republika jmenovala Ondřeje Šimůnka na nově vytvořenou pozici výkonného ředitele. Šimůnek dělá v MEC od roku 2013, pro klienty Česká spořitelna, SABMiller a Henkel, v nové funkci bude podléhat Danielovi Živicovi, který byl nedávno jmenovaný do funkce chairmana MEC pro Česko a Slovensko. „Toto jmenování bude platné po ukončení tříletého funkčního období Marka Hofhanzla jako CEO MEC pro Českou republiku,“ uvedla agentura. Hofhanzl z firmy zcela odchází. Potvrdila se tak informace, kterou Médiář přinesl na sklonku minulého týdne.

Šimůnek svoji kariéru začal před třinácti lety v Ark Thompson jako produkční manažer. Pak dělal v agenturách Mindshare a MediaVest, mimo jiné na kampani změny značky Oskar na Vodafone, později vedl mediální komunikaci Telefóniky O2, Kraft Foods (nyní Mondelez), GE Money Bank a GSK.