Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Medio Interactive má lidi z H1, eBay i Adexpresu

V agentuře jsou Antonín Zíka, Jiří Jakubec, Roman Lelek, Martin Limburský, Vladimír Saur.

Zleva Jiří Jakubec, Antonín Zíka a Martin Limburský

Zleva Jiří Jakubec, Antonín Zíka a Martin Limburský

Do digitální analytické a konzultační agentury Medio Interactive přišlo pět nových zaměstnanců. Noví lidé dřív působili například u provozovatele internetové aukce eBay, v komunikační skupině Adexpres nebo v digitálním designovém studiu Refresh.

Antonín Zíka

Antonín Zíka

Novým vedoucím oddělení PPC se stal Antonín Zíka. Ten působil poslední dva roky jako specialista na PPC Adexpresu, předtím pracoval v mediální agentuře OMD. Výkonnostnímu marketingu se věnuje pět let. V Mediu bude mít na starosti správu klientských kampaní a rozvoj obchodních služeb v oblasti výkonnostního marketingu.

Roman Lelek

Roman Lelek

Emailingové oddělení nově vede specialista Roman Lelek. Přišel z obdobné pozice v aukční agentuře eBay. V nové funkci bude rozvíjet emailingové služby pomocí nástrojů MailChimp, Apsis a Silverpop.

Jiří Jakubec

Jiří Jakubec

Konzultační oddělení posiluje od srpna UX specialista Jiří Jakubec. Poslední čtyři roky pracoval jako designér UX v grafických a designových studiích Refresh a Render Legion. Návrhu uživatelských rozhraní, testování a uživatelskému výzkumu se bude věnovat i v Mediu. V rámci konzultačního oddělení bude zastřešovat a rozvíjet všechny služby týkající se návrhu webů, UX, použitelnosti a optimalizace konverzního poměru.

Vladimír Saur

Vladimír Saur

Řady webových konzultantů rozšiřuje také Vladimír Saur. V minulosti pracoval jako konzultant SEO a UX v digitální agentuře H1.cz, konzultant v SEO Centrum Holdings, naposledy pak jako analytik a traffic manažer v Avastu. V Mediu pečuje coby konzultant SEO a UX o velké a korporátní klienty.

Martin Limburský

Martin Limburský

Obchod nově řídí Martin Limburský. Přišel z distribuční společnosti Edomed, distribuující zdravotnické přístroje Philips a Shimadzu, kde působil čtyři roky na obchodně-konzultační pozici. Jeho novým úkolem je rozvíjet aktivní obchod se zaměřením na oblast datové analytiky a business intelligence.