Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Menclová z Ogilvy ředitelkou Publicis Praha

Dosavadní ředitel Michal Winkler jde ve skupině na novou pozici management supervisor.

Iva Menclová

Iva Menclová

Novou výkonnou ředitelkou kreativní agentury Publicis Praha ze skupiny Publicis One je od ledna Iva Menclová, která přichází po 17 letech v konkurenční reklamní skupině Ogilvy. V Publicis One bude působit v rámci širšího managementu integrované skupiny, kterou vede Tomáš Varga. Má řídit projekty pro mezinárodní i lokální klienty agenturní značky Publicis Praha. Dosavadní ředitel Publicisu Praha Michal Winkler bude v rámci skupiny působit na nové pozici management supervisor, se zodpovědností za konkrétní klientské a interní projekty.

„Přeji si, abychom pro klienty byli nejen skvělým servisním partnerem, ale čím dál víc konzultantem, který pod jednou střechou nabízí komplexní strategickou, brandovou a digitální expertizu v rámci jedné integrované skupiny,“ vyhlašuje Menclová. Ta se v minulém působišti starala o značky Dove (v rámci koordinace na mezinárodních trzích), O2 a její věrnostní program O2 Extra výhody, ČEZ a jeho věrnostní program, v posledních dvou letech pak komplexně o značku Komerční banka a její finanční skupinu.