Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Mendl partnerem Cushman & Wakefield, povýšil i Jechoux

Miroslav Mendl

Miroslav Mendl

Miroslav Mendl, který šéfuje personálnímu oddělení regionu střední a východní Evropy v realitní firmě Cushman & Wakefield, byl jmenován partnerem. Laurent Jechoux z industriálního týmu firmy povýšil na úroveň společníka, což je první krok na cestě k partnerství.

Mendl má v rámci své pozice na starosti veškeré personální procesy ve všech zemích regionu včetně náborů zaměstnanců, jejich kariérního růstu, odměňování a benefitů, personálního plánování i kontrolu dodržování nastavených firemních cílů. Ve firmě pracuje od roku 2012, kdy přišel jako vedoucí personálního oddělení pro Českou a Slovenskou republiku. Mendl má přes patnáct let kariérní praxe, z toho dvanáct v personální oblasti. Předtím působil u prodejce nářadí Hilti CZ. 

Laurent Jechoux

Laurent Jechoux

Jechoux je společníkem v industriálním týmu, kde je od roku 2010. Je zodpovědný za koordinaci projektů, které přicházejí ze zahraničí, a zároveň pomáhá společnostem v hledání řešení jejich nových logistických plánů. Věnuje se zejména středoevropskému trhu. Mezi jeho významné transakce a klienty za poslední období patří Sportisimo, Vafo Praha, Unilever a Ikea.