Česká televize, Nova i Prima oznámily, kdy hodlají vysílat duely DrahošZeman. ČT už o víkendu naplánovala duel na čtvrtek 25. ledna od 20 hodin, odvysílá ho na ČT1 a ČT24, oba pozvání písemně potvrdili a „moderování bylo tradičně nabídnuto Václavu Moravcovi„. Nova dnes avizovala debatu na neděli 21. ledna ve 20.00. Prima tu svou plánuje na úterý 23. ledna ve 20.15, a to z Hudebního divadla Karlín s kapacitou 921 míst. „Pozváni byli oba kandidáti. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila Nova. I Primě Zeman potvrdil, na Drahoše se čeká. Ten hodlá jít jen do dvou duelů – na ČT a pak na televizi, kterou vybere Zeman.

Pražská policie si objednala reklamní předměty

Firma Reklama Centrum, český dovozce reklamních předmětů z Asie a Evropy, získala od městské policie v metropoli zakázku za 1,6 milionu Kč.

Veřejnou zakázku na dodávku propagačních, informačních a tiskových materiálů a také pomůcek individuální ochrany pro oddělení prevence pražské městské policie získal dovozce reklamních předmětů Reklama Centrum. Zakázka má hodnotu 1,6 milionu Kč bez DPH. Informaci o tom dnes zveřejnil Věstník veřejných zakázek.

Reklama Centrum byla založena v roce 1991. Jejími spoluvlastníky jsou podle obchodního rejstříku rovným dílem Andrea Jarolímková, Hana Jandová, Blanka Müllerová a Michal Rett. Firma patří k přímým dovozcům reklamních a dárkových předmětů z Asie a Evropy a je členem mezinárodní organizace velkoobchodů a výrobců reklamních a dárkových předmětů PSI – Präsent Service Institut. Každý rok navštěvuje specializované asijské a evropské výstavy.