Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Metallica je nový rekord O2 Areny: 20.174 diváků

Metallica v O2 Areně. Nad pódiem uprostřed haly probíhala projekce na soustavu kostek zavěšených od stropu, postupně spouštěných a zase vytahovaných nahoru

Metallica v O2 Areně. Nad pódiem uprostřed haly probíhala projekce na soustavu kostek zavěšených od stropu, postupně spouštěných a zase vytahovaných nahoru

Pondělní koncert americké skupiny Metallica přinesl pražské O2 Areně nový rekord. Vystoupení v rámci evropského turné WorldWired v hale sledovalo přesně 20.174 platících. „Od roku 2004, kdy byla O2 Arena otevřena, nevidělo jednu akci takové množství diváků,“ uvedla společnost Bestsport, provozovatel arény. Pořadatelem koncertu byla společnost Live Nation Česká republika. Metallica kromě svých skladeb dala i vlastní cover verzi Jožina z bažin od Banjo Bandu Ivana Mládka.

Kapacita haly je pro sportovní akce 17.400 diváků, v případě koncertů až kolem 20.000 diváků, podle uspořádání pódia a možnosti využít sektory v jeho okolí. V případě koncertu skupiny Metallica se povedlo maximalizovat využití prostoru (pódium uprostřed haly bylo relativně malé) a akce tak o 91 diváků překonala dosavadní rekord, koncert tuzemské formace Kabát z loňského listopadu. Tomu přihlíželo přesně 20.083 fanoušků.