Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Microsoft postaví Publicisu platformu pro sdílení

Nově budovaná platforma Marcel má propojit všech 80.000 zaměstnanců Publicis Groupe.

Šéf skupiny Publicis Arthur Sadoun. Foto: Profimedia.cz

Šéf skupiny Publicis Arthur Sadoun. Foto: Profimedia.cz

Nadnárodní komunikační skupina Publicis Groupe začala spolupracovat s předním globálním producentem softwaru Microsoft, společně vyvinou a spustí platformu Marcel. Ta má změnit způsob, jakým týmy a klienti Publicisu navazují kontakt, interagují a spolupracují. Platforma má propojit všech 80.000 zaměstnanců skupiny Publicis a umožní jim sdílet zkušenosti a znalosti.

Publicis Groupe prostřednictvím své technologické a poradenské skupiny Publicis.Sapient naplánuje architekturu a design platformy Marcel a bude kontrolovat zkušenosti uživatelů. Microsoft platformu vybuduje s využitím svých technologií a možností v oblasti umělé inteligence, především služby Microsoft Azure a Office 365. Platforma bude představena 24. května během veletrhu Viva Technology v Paříži.