Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Milka si na sociální sítě vybrala TL5 Digital

Digitální agentura má další kontrakt od Mondelez Czech Republic.

Tomáš Votruba a Jan Kotek. Foto: TL5

Tomáš Votruba a Jan Kotek. Foto: TL5

Výrobce cukrovinek Mondelez Czech Republic uzavřel výběrové řízení pro značku Milka, které se týkalo dlouhodobé správy Facebooku a dalších online kanálů. Vítězem se stala agentura TL5 Digital, která tak má od 1. dubna na starosti správu Facebooku, Instagramu, Youtube a webu značky Milka v České republice i na Slovensku. Milka je aktuálně největší stránka v oblasti cukrovinek na českém Facebooku a celkově čtvrtá největší stránka mezi značkami obecně,“ uvádí agentura na základě dat od Socialbakers.

Pro TL5 Digital nejde o první spolupráci, letos se také podílela na valentýnské kampani Milky a z portfolia Mondelez Czech Republic se stará o Facebook aktivity značky Tuc a nově bude spolupracovat na kampani v sociálních sítích pro značku kávy Jacobs.