Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Mixit startuje v centrále Seznamu s automatem, letos jich chce 100

Automaty, které chce Mixit v Česku uvést

Automaty, které chce Mixit v Česku uvést

Výrobce produktů z müsli firma Mixit startuje vlastní automaty na své produkty, první z nich umístí do centrály firmy Seznam v Praze. Bude se jednat o pilotní projekt, který se po otestování objeví i v Seznamu v Brně. Pro Retailek to uvedl jeden ze zakladatelů firmy Martin Wallner. Ten ve firmě drží 60% podíl, druhým společníkem je Tomáš Huber se 40 %. Firmou společně založili a vedou od roku 2010.

Automaty, které chce Mixit v Česku uvést

Automaty, které chce Mixit v Česku uvést

„Automat bude obsahovat 10 nejprodávanějších jednoporcových produktů Mixit, tedy tyčinky Mixitky, pytlíky kaše do kapsy, müsli do kapsy a křupavé ovoce do kapsy. Vzhledem k nečekané poptávce po umístění Mixitomatu z řad nemocnic, škol i větších kancelářských budov očekáváme do konce roku až 100 Mixitomatů napříč Českem,“ dodal Wallner. 

Do vlastních automatů se chce letos pustit také Sklizeno, do kancelářských prostor umístí takzvané Fresh Pointy. Mají fungovat jako automaty, které vydávají jídla a nápoje po přiložení bezkontaktní karty. Krádeže budou ošetřeny kamerou zabudovanou v automatu, která dokáže potenciální zloděje identifikovat.