Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Mladá fronta má výkonného ředitele, je jím Mašek

Jan Mašek

Jan Mašek

Do vydavatelství Mladá fronta přichází nově zřízenou pozici výkonného ředitele Jan Mašek, který naposled působil jako generální ředitel v X-Bionic Sphere na Slovensku, kde otvíral multifunkční komplex pro sportovce i veřejnost, předtím byl ve Versa Puls Media v Rumunsku, která patřila do skupiny Mladé fronty, v ní připravoval prodej celé firmy. Začínal jako ředitel zákaznického centra a obchodní ředitel MediaServisu.

„Naše produktové portfolio se před nedávnem významně rozrostlo a další novinky plánujeme, což se odráží i v potřebě zřídit novou pozici v nejvyšším vedení,“ vysvětluje zřízení nové pozice David Hurta, generální ředitel Mladé fronty.