V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Mladá fronta relaunchuje Moji psychologii, šéfredaktorkou Simona Matásková

Autorkou relaunche je Lada Rudovská, někdejší šéfredaktorka české Elle.

Moje psychologie

Moje psychologie

Magazín životního stylu Moje psychologie vydavatelství Mladá fronta prošel s listopadovým číslem celkovým relaunchem - má nové logo, grafický design a laminomatovou obálku. Na titulu má být vždy česká celebrita, „představena tak, jak ji čtenáři doposud neznají“.

Autorkou relaunche je Lada Rudovská, publisherka časopisové divize Mladá fronta, v letech 2006 až 2010 šéfredaktorka české Elle. Šéfredaktorkou titulu je od 1. listopadu Simona Matásková, která do července vedla v Sanomě měsíčník Kraus, v minulosti třeba titul Style a je také producentkou televizní Show Jana Krause na Primě.

Relaunch časopisu podpoří rozsáhlá marketingová kampaň v televizi, rádiu, printu, on-line, na Facebooku a přednostní pozice v trafikách. První číslo v novém má 204 stran a kosmetický předmět jako příbal. Standardně bude mít titul 148 stran, náklad 45 tisíc kusů, cena zůstává 69 Kč.

Cílovou skupinu Mojí psychologie tvoří především čtenářky ve věku od 25 do 45 let, socioekonomické klasifikace A + B.

Ke klíčovým tématům patří psychologie, kariéra, personální a mezilidské vztahy, osobnostní růst či výchova dětí a vzdělávání dospělých, citové problémy a patologické projevy lidského chování. Pravidelnou součástí časopisu budou osobnostní testy. Nově vznikla rubrika Krása & Styl. Fejetonistou je biolog a filozof Stanislav Komárek.