Mladoboleslavské Bondy má nově prodejny Albi, Luxor a Spacemobil

Nová prodejna Albi v obchodním centru Bondy

Nová prodejna Albi v obchodním centru Bondy

Nová prodejna Albi v obchodním centru Bondy

Nová prodejna Albi v obchodním centru Bondy

Prodejna knihkupectví Luxor

Prodejna knihkupectví Luxor

Nová prodejna Space

Nová prodejna Spacemobil

Obchodní centrum Bondy Mladá Boleslav, které patří realitní skupině CPI Property Group, má tři nové prodejny. Svou třicátou pobočku v Česku a první na Mladoboleslavsku tam otevřelo knihkupectví Luxor. Prodejna je postavená v novém konceptu, který ubral oranžovou a nechal pouze černou a bílou. Tu doplnil o různě barevná pastelová mramorování. Prodejce dárkových předmětů Albi má v Mladé Boleslavi také své první zastoupení, v případě sítě prodejen s mobilními telefony Space se jedná o 25. prodejnu v Česku. 

„Obchodnímu centru Bondy v Mladé Boleslavi se daří naplňovat vizi doplňování značek obchodů ze segmentů, jenž centru doposud chyběly. Jsme přesvědčení že všichni tři noví nájemci pomohou ještě více zatraktivnit nabídku tohoto obchodního centra, jenž se strategicky nachází v centru města. Luxor, Albi, Spacemobil rozšiřují pestrost nabídky pro naše zákazníky z Mladé Boleslavi a spádové oblasti regionu, který je díky místnímu průmyslu klíčovým regionem v celé České republiky. V tomto trendu budeme pokračovat a zákazníci Bondy se mohou těšit na další známé značky,“ uvedl Miloslav Kocek, asset manager CPI Property Group.

Obchodní centrum Bondy měří plochou přes 16.250 metrů čtverečních a je v něm celkem 79 prodejních jednotek. Od loňského ledna ho spravuje firma Cushman & Wakefield. Skupina CPI Property Group miliardáře Radovana Vítka na českém trhu vlastní 15 obchodních center a několik retailových parků. Skupina aktuálně výrazně investuje do renovace svého komerčního portfolia, investice do roku 2020 by měla být kolem čtyř miliard korun. Modernizací teď prochází pražský Fénix, druhé mladoboleslavské centrum Olympie i teplická Olympie, v plánu je prý také Nisa v Liberci. Rekonstrukce obchodního centra Bondy je podle CPI také v plánu, v současné době se připravuje zadání pro architekty. Investice by měla překročit sto milionů korun.