V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Mluvčí ČSSD se stala Kalátová ze Seznam Zpráv

  • ČTK
  • 05. 03. 2019 10:55
Barbora Kalátová

Barbora Kalátová

Po necelém roce opouští funkci tiskového mluvčího ČSSD Petr Vurbs. Nahradí jej bývalá redaktorka webu Seznam Zprávy Barbora Kalátová. Vurbs, který do konce března zůstává v pozici zástupce vedoucího tiskového oddělení sociální demokracie, o tom informoval v tiskové zprávě.

Vurbs se funkce tiskového mluvčího ujal loni v dubnu, kdy vystřídal Mikuláše Klanga. Předtím působil jako partner a PR manažer agentury 4PR. Public relations se věnoval také v CHM Communications či v advokátní kanceláři Švehlík & Mikuláš.

Pětadvacetiletá Kalátová byla v Seznam Zprávách od roku 2016, zaměřovala se na politické dění. Dřív působila jako externí reportérka v České televizi. Vystudovala obor veřejná správa a regionální rozvoj na České zemědělské univerzitě v Praze.