Na reklamním festivalu v Cannes se rozběhlo mezinárodní klání mladých kreativců Young Lions, vítězů z jednotlivých zemí, včetně českých mladých lvů. Brief za sebou už má kategorie Print, proběhl v neděli. Barbora a Artiom z Triadu popsali, jaký inzerát mají vyrobit pro WWF, podívejte.

Mluvčí O2 Areny místo Stavěla nově Kučerová

Martina Kučerová

Martina Kučerová

Kompletní PR a komunikaci pražské multifunkční haly O2 Arena zajišťuje od března agentura SPR Media. Jedním z cílů spolupráce bude podle generálního ředitele arény Roberta Schaffera dostat do povědomí veřejnosti, že v Praze vzniká nové multifunkční kongresové centrum. SPR Media působí v Česku a na Slovensku, v posledních letech se specializuje na PR a komunikaci vrcholných sportovních akcí.

Mluvčí O2 Areny se stala Martina Kučerová, která vystřídala Radka Stavěla. Vystudovala žurnalistiku a politologii na Univerzitě Komenského v Bratislavě, působila jako sportovní redaktorka na Slovensku a v Česku. Byla ředitelkou komunikace mistrovství světa v ledním hokeji 2015, má zkušenosti s atletickým mítinkem Zlatá tretra Ostrava a dosud dělala manažerku komunikace projektu Olympijský festival 2018.

Zmíněnou agenturu SPR Media vlastní Kučerová napůl s Milošem Židíkem.