Česká televize, Nova i Prima oznámily, kdy hodlají vysílat duely DrahošZeman. ČT už o víkendu naplánovala duel na čtvrtek 25. ledna od 20 hodin, odvysílá ho na ČT1 a ČT24, oba pozvání písemně potvrdili a „moderování bylo tradičně nabídnuto Václavu Moravcovi„. Nova dnes avizovala debatu na neděli 21. ledna ve 20.00. Prima tu svou plánuje na úterý 23. ledna ve 20.15, a to z Hudebního divadla Karlín s kapacitou 921 míst. „Pozváni byli oba kandidáti. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila Nova. I Primě Zeman potvrdil, na Drahoše se čeká. Ten hodlá jít jen do dvou duelů – na ČT a pak na televizi, kterou vybere Zeman.

Mluvčím cestovky Blue Style Nekvapil ze Sedmičky

Václav Nekvapil

Václav Nekvapil

Novým mluvčím cestovní kanceláře Blue Style, specializující se na letecké dovolené, se stal Václav Nekvapil, dosavadní redaktor týdeníku Sedmička vydavatelství Empresa Media. Ve funkci střídá Františka Vorla, který na vlastní žádost odešel do akciové společnosti Nemocnice České Budějovice. Nekvapil byl v médiích patnáct let, mimo jiné v deníku Aha!, kromě toho napsal 19 knih.

Do Blue Style přichází v roce, kdy si cestovní kancelář připomene 20 let své existence. „Od změny na postu tiskového mluvčího si slibujeme větší progresi na poli komunikace s médii. Věříme, že se nám díky tomu podaří zpřístupnit atraktivní témata z oblasti cestovního ruchu širšímu okruhu potencionálních klientů,“ uvedla obchodní ředitelka cestovní kanceláře Lenka Pátek.