Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Mluvčím Vodafonu je Steiger, zástupcem Luštinec

Marek Steiger

Marek Steiger

Externí komunikaci mobilního operátora Vodafone převzali jako nový mluvčí a vedoucí týmu Marek Steiger ze ZOO Praha, kde tvořil programy a komunikační obsahy pro média i veřejnost, a jako jeho zástupce Ondřej Luštinec , dosavadní redaktor ekonomického zpravodajství Českého rozhlasu především pro stanice Radiožurnál a Plus. Jejich působení má počítat s dynamickým rozvojem sociálních sítí, růstem využívání videa jako preferovaného komunikačního kanálu nebo rozšířením skupiny třetích stran o influencery či akademiky. Jako mluvčí Vodafonu v srpnu skončila Veronika Exnerová, přesunula se do České asociace pojistitelů.

Ondřej Luštinec

Ondřej Luštinec

„Digitální doba vyžaduje nejen úzkoprofilové odborníky, ale i lidi renesančního typu, s přehledem a širokou škálou zkušeností z různých oblastí a sektorů,“ vysvětluje Adriana Dergam, vedoucí korporátní komunikace Vodafonu. „Způsob, jakým fungují média nebo jak se díky technologiím může relevantním hlasem ve sféře informací a názorů stát prakticky každý, volá i po změnách způsobu, jak firma komunikuje s médii a veřejností. Z jedné strany je potřeba větší znalost cílové skupiny, aby byl pro ni obsah skutečně relevantní, a z druhé širší úhel, který vytváří pochopitelný celistvý obraz.“