Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Möbelix uvedl ve slovenských Levicích nový koncept prodejny

Nový Möbelix v Levicích

Nový Möbelix v Levicích

Obchodní dům s nábytkem a doplňky Möbelix otevřel novou prodejnu v Levicích. Jde o první zmenšený formát určený pro menší města. Značka se tak chce přiblížit zákazníkům a být dostupnější. Zmenšená prodejna si vyžádala nový koncept designu venkovní fasády a reklamy. Přípravy projektu v Levicích začaly loni na podzim, hotovo bylo koncem května. Celková prodejní plocha zabírá okolo 2.000 metrů čtverečních, dalších 500 metrů čtverečních doplňuje venkovní zahradní centrum.

Möbelix je součástí rakouské společnosti XXXLutz, která se zaměřuje na prodej nábytku a vybavení domácností. Na slovenském trhu působí od roku 2008, přičemž v Evropě má přes 70 poboček. Nová prodejna v Levicích je jednou ze tří poboček, kterou firma během své expanze v květnu na Slovensku otevřela.

Prostory, kde obchod je, jsou ve vlastnictví realitní investiční skupiny CPI Property Group. Ta se bude dál podílet na správě objektu. „Je to naše vůbec první spolupráce se značkou Möbelix,“ doplnil Róbert Dikan, asset manager CPI Property Group.