Módní značka Queens v Brně redesignovala pobočku, vlajkovou otevře v Praze

Nové prostory Queens v Brně

Nové prostory Queens v Brně

Nové prostory Queens v Brně

Nové prostory Queens v Brně

Nové prostory Queens v Brně

Česka streetwearová značka módy Queens se letos po deseti letech v Brně přestěhovala na novou adresu, aktuálně sídlí rohu ulic Dvořákova a Váchova. Dříve se nacházela v ulici Orlí 27. Nové prodejní prostory jsou nyní v sousedství známých brněnských podniků 4pokoje nebo Bar, který neexistuje. Interiér prošel modernizací, o kterou se postaralo designérské duo Boris Klimek a Lenka Dámová

Nová prodejna má rozlohu 105 metrů čtverečních. Prodejní prostor je jednoduchý a čistý, dominují mu odstíny černé a bílé oživené rostlinami. Hlavním prvkem jsou regály a stojany s teniskami a oblečením, které mají podobu nákupních tašek. Nízké stolky mají evokovat krabice od bot. Venkovní vzhled prodejny respektuje historickou hodnotu budovy. Celková investice do nového obchodního místa se pohybovala v řádech stovek tisíc korun. 

Pro Queens se jedná celkem o třetí prodejnu, další se nachází v Praze a druhá je v Ostravě. Do té se Queens letos po deseti letech přestěhoval po oděvní firmě Woodies, od které letos v lednu koupil také celou streetwearovou a teniskovou divizi. Do konce roku pak Queens ještě rozšíří své prostory v Praze - v plánu je otevření vlajkové prodejny a přesun do nových pražských kanceláří. Autory interiérů obou pražských projektů jsou také Klimek a Damová.