Modrá pyramida zpřístupnila správu úvěrů ve formě mobilní aplikace

V aplikaci MP Home mohou uživatelé sledovat víc svých spoření a úvěrů naráz

V aplikaci MP Home mohou uživatelé sledovat víc svých spoření a úvěrů naráz

Spořitelna Komerční banky Modrá pyramida, která má čerstvého šéfa digitálních služebv marketingu se vrátila k agenturním službám, spouští pro své klienty aplikaci MP Home. Ta jim slibuje, že zpřehlední aktuální stav jejich úvěru, upozorní na novinky, případně pomůže najít bydlení. MP Home od Cleverlance je vylepšená verze už existujícího desktopového systému, který zákazníci Modré pyramidy využívají pro správu svých půjček a investic.

Aplikace nabídne klientům finančního domu kompletní přehled o tom, co se s jejich úvěrem právě děje - od žádosti o úvěr přes čerpání až do jeho splacení. Všechny hodnoty apka zobrazuje v grafech a časových osách, aby uživatelé věděli, ve které fázi se právě nachází a co je v nejbližší době čeká. Mohou tak snadno zjistit, jaká byla celková částka úvěru, kolik měsíců jej už splácejí i kolik peněz jim ke splacení ještě chybí. Kromě jiného může klient svého poradce požádat o radu přímo z aplikace prostřednictvím chatu. 

MP Home slouží také jako databáze dokumentů, které uživatelé k založení úvěru potřebují, nebo každoročních výpisů. Na novinky či nutné akce upozorňuje apka prostřednictvím notifikací a uživatelé ji mohou použít i pro hledání nového bydlení, či prodeje toho stávajícího. MP Home je zdarma pro Android a iOS.

Sdílejte