Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Motejlek a Skočdopole vydávají Travel Design

K webu o cestování chystají publicisté také jeho pravidelné tištené vydání.

První číslo čtvrtletníku Travel Design

První číslo čtvrtletníku Travel Design

Web MotejlekSkocdopole.com rozšiřuje aktivity v oblasti cestování. Prostřednictvím dceřiné akciové společnosti Travel Design nedávno spustil stejnojmenný web a ke konci února vydá první číslo tištěného čtvrtletníku Travel Design.

„Travel Design navazuje na projekt travel.motejlek.com, se kterým jsme začali v květnu 2015. Naším cílem bylo psát o místech, která nás nadchla a která stojí za to navštívit. Zájem našich čtenářů a jejich zvídavost nás utvrdili v tom, že se do cestování musíme pustit ještě mnohem intenzivněji,“ říká Miroslav Motejlek, předseda správní rady Travel Designu.

Čtvrtletník Travel Design bude přinášet inspiraci pro všechna čtyři roční období. Magazín o 152 stránkách bude prodáván pouze prostřednictvím webu. Roční předplatné činí 1.000 Kč. „Mezi inzerenty v prvním čísle jsou Gulfstream se svoji prémiovou řadou G650, NetJets či Exclusive Tours,“ dodává Motejlek.

V prvním čísle bude hlavním tématem Nový Zéland v podání Petra Skočdopoleho a Miroslava Motejlka. Mezi autory jsou kromě Skočdopoleho a Motejlka také Jiří Zbořil či Václav Rákos. Travel Design buduje rozsáhlou databázi vlastních fotografií z unikátních míst celého světa.