Motejlek.com přidává placené zpravodajství o advokátních firmách

Nový web LawyersMotejlek.com bude přístupný jen předplatitelům.

Na webu LawyersMotejlek.com redakce nyní pracuje z německé Rujány

Na webu LawyersMotejlek.com redakce nyní pracuje z německé Rujány

Motejlek.com, firma Miroslava Motejlka (drží 66 %) a Ondřeje Tomka (34 %) provozující částečně zpoplatněný web o byznysu, spouští novou sekci zaměřenou na advokátní firmy LawyersMotejlek.com. Půjde o obsah přístupný výhradně předplatitelům.

„Cena za předplatné se bude tvořit postupně na základě dohody mezi námi a zájemci, stejně tak cena inzerce,“ přiblížil na dotaz Médiáře vydavatel a šéf webu Motejlek. „Budeme sledovat personální dění, významné fúze, akvizice. Scéna je výrazně v pohybu, hodně se toho děje a dít bude,“ doplnil k obsahu jeho kolega Petr Skočdopole.

Motejlek.com tak rozšiřuje nabídku pro významnou část abonentů svého dosavadního zpravodajství na „hlavním“ webu. „Advokátní kanceláře představují jeden z hlavních pilířů předplatitelské báze Motejlek.com, chceme jim poskytnout víc informací,“ plánuje Miroslav Motejlek.

Zpravodajství z advokátní branže je další přidruženou aktivitou webu, který startoval na podzim 2008, předtím to bylo loňské tištěné vydání fotografických aktů Motejlek.art. Naopak nevyplatila se a skončila anglická sekce webu.